| Kavel | 57. Twee Tichelaar, Makkum aardewerken achtkantige dekselvazen |
| Omschrijving | Twee aardewerken achtkantige deskelvazen. Blauw/wit en polychroom floraal beschilderd en de deksels bekroond met leeuwtjes. Beide gemerkt Tichelaar, Makkum. 20e eeuws. |
| Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
| Veiling | Sessie I - 23 juni 2025 |
| Afmetingen | 44 en 54 cm hoog. |
| Conditie | Beide deksels rand chip, rest gaaf. |
| Startbod | € 100 |
| Verkocht voor | € 110 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |