| Kavel | 338. Djokjazilveren schaal |
| Omschrijving | Een Indonesische Djokja 3e gehalte (800/1000) zilveren brood/sierschaal. Zeer fraai opengewerkt en gedreven met florale motieven en rustend op bolpootjes. Gemerkt 800 en met een onbekend Indonesisch meesterteken HSN. |
| Taxatiewaarde | € 600 - € 700 |
| Veiling | Sessie II - 16 december 2025 |
| Afmetingen | Lengte 37 cm, breedte 24 cm |
| Startbod | € 600 |
| Verkocht voor | € 600 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |