Kavel 338 Djokjazilveren schaal
Kavel 338. Djokjazilveren schaal

Een Indonesische Djokja 3e gehalte (800/1000) zilveren brood/sierschaal. Zeer fraai opengewerkt en gedreven met florale motieven en rustend op bolpootjes. Gemerkt 800 en met een onbekend Indonesisch meesterteken HSN.

Taxatiewaarde € 600 - € 700
Veiling Sessie II - 16 december 2025
Afmetingen Lengte 37 cm, breedte 24 cm
Startbod € 600
Verkocht voor € 600
Vorig kavel Volgend kavel