| Kavel | 299. Drie 18e eeuwse tabakspotten |
| Omschrijving | Een set van die 18e eeuwse tabakspotten. Blauw /wit met namen: Duyn kerker, St. Vinsent en Hannover. Eén gemerkt voor Jan Pennis en ander voor Anthonij Pennis van de aardewerk fabriek "De drie scheepjes". Ca 1770. |
| Taxatiewaarde | € 500 - € 600 |
| Veiling | Sessie II - 16 december 2025 |
| Afmetingen | Hoogte 30, 26 en 24 cm |
| Conditie | Grootste formaat is gaaf en andere twee zijn gelijmd. |
| Startbod | € 500 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |