Kavel 299 Drie 18e eeuwse tabakspotten
Kavel 299. Drie 18e eeuwse tabakspotten

Een set van die 18e eeuwse tabakspotten. Blauw /wit met namen: Duyn kerker, St. Vinsent en Hannover. Eén gemerkt voor Jan Pennis en ander voor Anthonij Pennis van de aardewerk fabriek "De drie scheepjes". Ca 1770.

Taxatiewaarde € 500 - € 600
Veiling Sessie II - 16 december 2025
Afmetingen Hoogte 30, 26 en 24 cm
Conditie Grootste formaat is gaaf en andere twee zijn gelijmd.
Startbod € 500
Vorig kavel Volgend kavel