| Kavel | 433. 18 karaats gouden hanger, dolfijn (4,06 g) |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse 18 karaats (585/1000) geelgouden hanger in de vorm van een dolfijn. Gemerkt op het oogje ‘18C’. 4,06 gram. |
| Taxatiewaarde | € 220 - € 260 |
| Veiling | Sessie II - 16 december 2025 |
| Afmetingen | Lengte 3,2 cm |
| Conditie | Goede staat |
| Startbod | € 220 |
| Verkocht voor | € 220 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |