Kavel 433 18 karaats gouden hanger, dolfijn (4,06 g)
Kavel 433. 18 karaats gouden hanger, dolfijn (4,06 g)

Een 20e eeuwse 18 karaats (585/1000) geelgouden hanger in de vorm van een dolfijn. Gemerkt op het oogje ‘18C’. 4,06 gram.

Taxatiewaarde € 220 - € 260
Veiling Sessie II - 16 december 2025
Afmetingen Lengte 3,2 cm
Startbod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel