| Kavel | 404. Gouden herenhorloge op gevlochten band, Tusal |
| Omschrijving | Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) geelgouden herenhorloge, handopwinder. Ronde kast, zilverkleurige wijzerplaat, gemerkt ‘Tusal’. Op gevlochten 14 karaats (585/1000) band. |
| Taxatiewaarde | € 2500 - € 3500 |
| Veiling | Sessie II - 16 december 2025 |
| Afmetingen | Lengte 20 cm, doorsnede kast 35 mm |
| Conditie | Redelijke staat, met gebruikssporen. Horloge loopt bij inname (geen garantie op uurwerken). |
| Startbod | € 1800 |
| Verkocht voor | € 1900 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |