Kavel 404 Gouden herenhorloge op gevlochten band, Tusal
Kavel 404. Gouden herenhorloge op gevlochten band, Tusal

Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) geelgouden herenhorloge, handopwinder. Ronde kast, zilverkleurige wijzerplaat, gemerkt ‘Tusal’. Op gevlochten 14 karaats (585/1000) band.

Taxatiewaarde € 2500 - € 3500
Veiling Sessie II - 16 december 2025
Afmetingen Lengte 20 cm, doorsnede kast 35 mm
Conditie Redelijke staat, met gebruikssporen. Horloge loopt bij inname (geen garantie op uurwerken).
Startbod € 1800
Verkocht voor € 1900
Vorig kavel Volgend kavel