Kavel 319 Groot formaat baardmankruik, 17e eeuws
Kavel 319. Groot formaat baardmankruik, 17e eeuws

Een grote antieke Duitse baardmankruik. Bolvormig model met oor, met zoutglazuur en rondom versierd met drie medaillons. Westerwald, 17e eeuw.

Taxatiewaarde € 240 - € 300
Veiling Sessie II - 16 december 2025
Afmetingen Gerestaureerd
Conditie Hoogte 36 cm
Startbod € 240
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel