| Kavel | 451. Vierrijig roze parelsnoer met antiek 19e eeuws Volendams gouden slot |
| Omschrijving | Een vierrijig roze parelsnoer met antiek 19e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden Volendams slot, filigrain bewerkt met knopjes en centraal met beschildering van bootje achter glas. Slot gemerkt met eikenblaadje. |
| Taxatiewaarde | € 600 - € 800 |
| Veiling | Sessie II - 16 december 2025 |
| Afmetingen | Lengte 38 cm (kortste snoer) |
| Conditie | Achterzijde slot gerepareerd, lichte beschadigingen aan slot |
| Startbod | € 600 |
| Verkocht voor | € 600 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |