| Kavel | 392. Zilveren lepeldoos, van Eldik Zutphen 1917 met acht lepeltjes, waaronder antiek |
| Omschrijving | Een 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren lepeldoosje. Vierkant model, aan de bovenzijde met herbergdecor, rondom met floraal decor. Gemerkt met minervakopje, meesterteken BWE = B.W. van Eldik (Hollandia Zilversmederij), werkzaam te Zutphen van 1917 tot 1950, jaarletter K (1920). Met daarin vier 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren advocaatlepeltjes, meesterteken JV, Jan van der Velden, Amsterdam (1839-1856) jaarletter O (1848), en vier 20e eeuwse advocaatlepeltjes met opengewerkte steel,, Voet & Zoon Haarlem (1953-1988). |
| Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
| Veiling | Sessie II - 16 december 2025 |
| Afmetingen | Doosje 3,2 x 13 x 5,6 cm |
| Conditie | Lichte gebruikssporen |
| Startbod | € 150 |
| Verkocht voor | € 220 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |