Kavel 392 Zilveren lepeldoos, van Eldik Zutphen 1917 met acht lepeltjes, waaronder antiek
Kavel 392. Zilveren lepeldoos, van Eldik Zutphen 1917 met acht lepeltjes, waaronder antiek

Een 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren lepeldoosje. Vierkant model, aan de bovenzijde met herbergdecor, rondom met floraal decor. Gemerkt met minervakopje, meesterteken BWE = B.W. van Eldik (Hollandia Zilversmederij), werkzaam te Zutphen van 1917 tot 1950, jaarletter K (1920). Met daarin vier 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren advocaatlepeltjes, meesterteken JV, Jan van der Velden, Amsterdam (1839-1856) jaarletter O (1848), en vier 20e eeuwse advocaatlepeltjes met opengewerkte steel,, Voet & Zoon Haarlem (1953-1988).

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Veiling Sessie II - 16 december 2025
Afmetingen Doosje 3,2 x 13 x 5,6 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Startbod € 150
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel