| Kavel | 476. 19e eeuwse sofa |
| Omschrijving | Een antieke 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde sofa, Biedermeier, ca. 1840. |
| Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
| Conditie | Gat in bekleding |
| Startbod | € 150 |
| Verkocht voor | € 150 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |