| Kavel | 359. Anne Feddema (1961) |
| Omschrijving | Schilderij, acryl op doek. ‘Herakles in tuin Hesperiden II’. Op de achterzijde gesigneerd Anne Feddema (Leeuwarden, 1961), gedateerd 2007. |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | 60 x 80 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 220 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |