| Kavel | 405. Bauke Weistra (1932-2013) |
| Omschrijving | Schilderij, acryl op papier. De Oldehove en Prinsentuin bij maanlicht. Rechtsonder gesigneerd Bauke Weistra (Leeuwarden 1932-2013). |
| Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
| Afmetingen | 40,5 x 30 cm, lijst 57 x 67 cm |
| Startbod | € 400 |
| Verkocht voor | € 400 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |