| Kavel | 392. Cor Reisma (1902-1962) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek, in Heijdenrijk profiellijst. Roze bloemen in een schenkkan. Rechtsonder gesigneerd Cor Reisma (Steenwijk 1902 - Leeuwarden 1962) en gedateerd 1940. |
| Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
| Startbod | € 350 |
| Verkocht voor | € 380 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |