| Kavel | 389. Germ de Jong (1886-1967) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Berglandschap. Linksonder gesigneerd Germ de Jong (Sint Jacobiparochie 1886 - Overveen 1967), gedateerd 1925. In Heijdenrijk lijst. |
| Taxatiewaarde | € 500 - € 700 |
| Afmetingen | 37 x 46 cm, lijst 54 x 63 cm |
| Startbod | € 500 |
| Verkocht voor | € 750 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |