| Kavel | 383. Ids Wiersma (1878 – 1965) |
| Omschrijving | Aquarel op papier, boerin met melkemmer in de wei, met op de achtergrond het dorp Stiens en Molen de Hoop. Rechtsonder gemonogrammeerd IW = Ids Wiersma (Brantgum 1878 – Dokkum 1965). |
| Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
| Afmetingen | 23 x 18,5 cm, lijst 27,5 x 22 cm |
| Startbod | € 250 |
| Verkocht voor | € 250 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |