| Kavel | 465. Johannes Elsinga (1893-1969) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Linksonder gesigneerd Johannes Elsinga (Wommels 1893 - Leeuwarden 1969), gedateerd 1937. |
| Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
| Startbod | € 300 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |