| Kavel | 398. Klaas Gubbels (1934) |
| Omschrijving | Houtsnede op papier, twee kannen. Rechtsonder gesigneerd Klaas Gubbels (Rotterdam, 1934), gedateerd 1992, oplage 2/7. |
| Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
| Afmetingen | 20 x 20 cm, lijst 52 x 41,5 cm |
| Startbod | € 250 |
| Verkocht voor | € 480 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |