| Kavel | 365. Rein Halbersma (1949-2021) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. 'Nat land'. Gesigneerd Rein Halbersma (Leeuwarden 1949 - Kollum 2021). |
| Taxatiewaarde | € 500 - € 700 |
| Afmetingen | 60 x 90 cm |
| Startbod | € 500 |
| Verkocht voor | € 600 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |