| Kavel | 387. Rein Halbersma (1949-2021) |
| Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. 'Peasen Moddergat'. Gesigneerd Rein Halbersma (Leeuwarden 1949 - Kollum 2021). |
| Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
| Afmetingen | 70 x 100 cm |
| Startbod | € 400 |
| Verkocht voor | € 700 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |