| Kavel | 481. Twee antieke Delftse borden, van Duijn |
| Omschrijving | Een stel antieke Delfts aardewerken borden, polychroom gedecoreerd met bloemenmanden in medaillons., gemerkt van Duijn. |
| Taxatiewaarde | € 250 - € 350 |
| Startbod | € 250 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |