| Kavel | 419. Zilveren miniatuur koets |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse zilveren miniatuur koets met twee paarden, het rijtuig gedeeltelijk opgebouwd uit barnsteen. |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Afmetingen | Lengte 17 cm |
| Startbod | € 200 |
| Verkocht voor | € 200 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |