Kavel 682 17e eeuwse kopergravure, Leeuwarden
Kavel 682. 17e eeuwse kopergravure, Leeuwarden

Een antieke 17e eeuwse kopergravure, gezicht op Leeuwarden met opschrift 'Levwarden'. Afkomstig uit 'Theatrum Europaeum', C. Merian, ca. 1660.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 13,5 x 36 cm, lijst 26,5 x 49 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel