Kavel 613 19e eeuws driedelig zilveren opdienbestek
Kavel 613. 19e eeuws driedelig zilveren opdienbestek

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren opdienbestek, bestaande uit een lepel, vork en mes. Rijk versierd, gegraveerd met initialen en data ‘1853 - 9/6 - 1878’ Allen gekeurd ‘833’ en meesterteken ‘GD’, tevens met Nederlands belastingkeur.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Lengte mes 31 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel