Kavel 1042 19e eeuwse Franse kolompendule met intarsia
Kavel 1042. 19e eeuwse Franse kolompendule met intarsia

Een antieke vroeg 19e eeuwse Franse kolompendule. Notenhouten kast met intarsia en vier pilaren, afgezet met verguld bronzen ornamentiek, geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijferaanduiding, en verguld bronzen harpslinger.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 54,5 cm, breedte 27 cm, diepte 13 cm
Conditie Lichte gebruikssporen, uurwerktechnisch niet getest
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel