Kavel 719 19e eeuwse Franse kolompendule met intarsia
Kavel 719. 19e eeuwse Franse kolompendule met intarsia

Een antieke vroeg 19e eeuwse Franse kolompendule. Notenhouten kast met intarsia en vier getorste pilaren, afgezet met verguld bronzen ornamentiek, geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, en verguld bronzen harpslinger.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 47,5 cm, breedte 24,5 cm, diepte 13 cm
Conditie Lichte gebruikssporen, uurwerktechnisch niet getest
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel