Kavel 851 19e eeuwse roodkoperen emmer en stoof met ketel
Kavel 851. 19e eeuwse roodkoperen emmer en stoof met ketel

Een antieke 19e eeuwse grote roodkoperen emmer, genageld aan de zij- en onderkant. Met daarbij een 19e eeuwse houten theestoof met koperen binnenbak en ketel, Biedermeier.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 33,5 cm, doorsnede 37 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel