Kavel 623 19e eeuwse zilveren tabaksdoos, 1872
Kavel 623. 19e eeuwse zilveren tabaksdoos, 1872

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren tabaksdoos, rijk bewerkt, o.a. gegraveerd met voorstelling van een dorp en vaart. Gemerkt met lopende leeuw, minervakopje, jaarletter N (1872), geen meesterteken aangetroffen.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 14 x 8 x 3,5 cm
Conditie Aan de binnenzijde heeft een randje gezeten voor de sigaren, deze ontbreekt
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel