Kavel 643 20e eeuws Chinees zwart monochroom vaasje
Kavel 643. 20e eeuws Chinees zwart monochroom vaasje

Een 20e eeuws Chinees zwart monochroom vaasje, aan de onderzijde gemerkt met zeskaraktermerk.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 11 cm
Conditie Schade rond de hals
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel