Kavel 517 20e eeuwse Chinese schaal, Kangxi stijl
Kavel 517. 20e eeuwse Chinese schaal, Kangxi stijl

Een 20e eeuwse Chinees porseleinen schaal, lotusvormig, met decor van bloemen, in Kangxi stijl. Aan de onderzijde gemerkt met zeskaraktermerk, met houten sokkel.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 20 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel