Kavel 767 20e eeuwse Chinese stoel
Kavel 767. 20e eeuwse Chinese stoel

Een 20e eeuwse Chinese rozenhouten stoken met gebogen rugleuning, in het midden met opengewerkt en gestoken decor van twee vogels tussen bloemen.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte zitting 41,5 cm, hoogte rugleuning 98 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel