Kavel 566 A. Hoogendam (20e eeuw) - paadje in het bos
Kavel 566. A. Hoogendam (20e eeuw) - paadje in het bos

Schilderij, olieverf op doek. Paadje in het bos. Rechtsonder gesigneerd A. Hoogendam, Hollandse School 20e eeuw. In profiellijst.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 40,5 x 30,5 cm, lijst 54 x 43,5 cm
Conditie Craquelé
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel