Kavel 775 Abe Gerlsma (1909-2012) - ‘Winter’
Kavel 775. Abe Gerlsma (1909-2012) - ‘Winter’

Ets op papier, voorstelling van schapen bij een hek. Linksonder titel ‘Winter’, rechtsonder gesigneerd Abe Gerlsma (Franeker 1909-2012), gedateerd 1942.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 17 x 43,5 cm, lijst 34 x 61,5 cm
Conditie Met beschadigingen aan ets en passe-partout
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel