Kavel 868 Andries Olthoff (1897 - 1971)
Kavel 868. Andries Olthoff (1897 - 1971)

Schilderij, olieverf op doek. Arbeiders op het land tussen korenschoven, met boerderij op de achtergrond. Rechtsonder gesigneerd A. (Andries) Olthoff (Arnhem 1897 - Amsterdam 1971).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 43,5 x 57,5 cm, lijst 57 x 70,5 cm
Conditie Over het algemeen goede staat
Startbod
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel