Kavel 502 Anne Vanoutryve (1977) - abstracte compositie
Kavel 502. Anne Vanoutryve (1977) - abstracte compositie

Schilderij, olieverf op doek. Abstracte compositie, verso gesigneerd Anne Vanoutryve (België 1977), gedateerd 2009.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 13 x 18 cm
Huidig bod € 280
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel