Kavel 822 Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten ladekast of commode
Kavel 822. Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten ladekast of commode

Antieke 19e eeuwse Engelse eikenhouten ladekast of commode, ca. 1850. Met vijf brede laden en twee kleinere bovenladen, voorzien van messing beslag, op vier pootjes.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 124 x 104 x 51,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen, zonder sleutels
Huidig bod € 320
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel