Kavel 938 Bernard Ha (20e eeuw)
Kavel 938. Bernard Ha (20e eeuw)

Gemengde techniek op papier, ‘Maashaven Rotterdam’, gesigneerd Bernard Ha, gedateerd 1962.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Rechts onderin gesigneerd. Afmetingen: 53 x 40 cm | lijst 77 x 63 cm
Conditie Lichte vekleuring
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel