Kavel 898 Bijbel met dubbele 18e eeuwse zilveren sloten
Kavel 898. Bijbel met dubbele 18e eeuwse zilveren sloten

Een antieke Bijbel met goud-op-snee en in lederen kaft, 'Het Nieuwe Testament of Alle Boeken des Nieuwen Verbonds Onzes Heeren Jezus Christus', Joh. Enschede & Zonen, 1909. Met twee 18e eeuwse zilveren sloten, gegraveerd met stippelgravure 'J.H. 1776' en meesterteken 'B.D' .

Taxatiewaarde € 140 - € 180
Afmetingen 13 x 9 x 5,5 cm
Huidig bod € 190
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel