Kavel 673 Birmese BWG wit metalen offerschalen op tazza's
Kavel 673. Birmese BWG wit metalen offerschalen op tazza's

Birmese BWG wit metalen offerschalen op bijpassende tazza's. Fraai gedreven voorstellingen rondom van figuren en bloemen. Zowel de tazza's als de schalen gekeurd met diverse stempels.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 9,5 en 13 cm hoog en 10 en 13,5 cm doorsnede.
Conditie Gebruikssporen, maar gaaf.
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel