Kavel 1023 Chinees porseleinen Ming periode kom.
Kavel 1023. Chinees porseleinen Ming periode kom.

Een Chinees porseleinen kom, blauw/wit met rondom gedecoreerd met bloesemtakken aan de buitenzijde. Decor van druiven trossen en bladeren. Decor van lotus bloesem op het plat. Gemerkt met vier karaktertekens op de onderzijde. 17e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 8,5 cm hoog en 18 cm doorsnede.
Conditie Haarscheur en rand chips
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel