Kavel 1059 Chinees porseleinen vissenkom
Kavel 1059. Chinees porseleinen vissenkom

Een 20e eeuws Chinees porseleinen vissenkom of grote bokaal, met blauw-wit imari decor van bloemen. Aan de onderzijde gemerkt met zegelmerk.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Hoogte 62 cm, doorsnede 54 cm
Conditie Professionele restauratie aan rand en voet
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel