Kavel 1074 Chinees sang de boeuf vaasje, 20e eeuws
Kavel 1074. Chinees sang de boeuf vaasje, 20e eeuws

Een 20e eeuwse Chinees porseleinen sang de boeuf vaas, ongemerkt.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 10,5 cm
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel