Kavel 1047 Chinese rozenhouten tafel
Kavel 1047. Chinese rozenhouten tafel

Een 20e eeuwse Chinese rozenhouten tafel, gestoken, met glazen blad

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 73 x 59,5 x 120 cm
Conditie Krassen op het glazen blad
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel