Kavel 880 Chinese wandelstok en 19e eeuwse Chinese lakwerken mand
Kavel 880. Chinese wandelstok en 19e eeuwse Chinese lakwerken mand

Lot: een 20e eeuwse Chinese bamboehouten wandelstok, met gestoken decor van drie Chinese figuren, aan de bovenzijde met houten knop. Met daaarbij een 19e eeuwse rode lakwerken emmer.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 90 cm, hoogte mand 37 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel