Kavel 570 Cornelis Brandenburg (1883-1954) - 'Damrak Amsterdam in de winter'
Kavel 570. Cornelis Brandenburg (1883-1954) - 'Damrak Amsterdam in de winter'

Ets op papier, ‘Damrak Amsterdam in de winter’. Rechtsonder gesigneerd Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1883 - Amsterdam 1954).

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 12 x 30,5 cm, lijst 27,5 x 47 cm
Conditie Goede staat, kleine beschadigingen hoeken lijst
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel