Kavel 611 Drie stuks Chinees scheepswrak porselein
Kavel 611. Drie stuks Chinees scheepswrak porselein

Drie stuks Chinees scheepswrak porselein. Bestaande uit twee dekselpotten en een los deksel. Blauw/wit met resten van beschilderingen. 18e eeuws

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste is 12 cm hoog en 12,5 cm doorsnede.
Conditie Beschadigingen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel