Kavel 854 Een antiek houten spaarkas.
Kavel 854. Een antiek houten spaarkas.

Een antieke houten spaarkast met hierin de nummering gleuven 1 t/m 36. Dit soort kasten hing vaak in de cafe's. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 71 x 51 x 11 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel