Kavel 931 Een antieke eikenhouten deken of tuigkist.
Kavel 931. Een antieke eikenhouten deken of tuigkist.

Een antieke eikenhouten tuig of dekenkist. Met strak gestoken panelen aan de voorkant en aan weerskanten twee smeedijzeren ringen. Vroeg 18e eeuws.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 65 cm hoog x 145 cm lang x 45 cm diep .
Conditie Gebruikssporen, prachtige patina.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel