Kavel 521 Een Chinees porseleinen draken schotel.
Kavel 521. Een Chinees porseleinen draken schotel.

Een Chinees porseleinen schotel, blauw/wit met een decor van twee draken tussen de wolken en jagend op een vlamende parel. Gemerkt met een sealmerk op de achterzijde. 20e eeuws, maar naar een antiek voorbeeld.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 33,5 cm doorsnede
Conditie Gaaf.
Huidig bod € 460
Verkocht voor € 460
Vorig kavel Volgend kavel