Kavel 958 Een Edo periode Japans porseleinen zoutvat.
Kavel 958. Een Edo periode Japans porseleinen zoutvat.

Een laat 17e of vroeg 18e eeuws Japans porseleinen zoutvat. Floraal decor in ijzerrrood met verguldingen rondom. Edo periode ca 1700.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 4,5 cm hoog.
Conditie Gaaf.
Huidig bod € 260
Verkocht voor € 260
Vorig kavel Volgend kavel