Kavel 835 Een lot Japans eierschaal porseleinen kop en schotels.
Kavel 835. Een lot Japans eierschaal porseleinen kop en schotels.

Een lot Japans eierschaal porseleinen kop en schotels. Diverse modellen en voorstellingen. Periode ca 1920.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Diverse formaten
Conditie Gebruikssporen, enkele beschadigingen.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel