Kavel 765 Een porseleinen celadonvaas en een schotel.
Kavel 765. Een porseleinen celadonvaas en een schotel.

Een Chinees of Vietnamees porseleinen pijpvaas met pioenrozen decor. Hierbij een lotusvormig schoteltje met een scraffito decoratie, naar Song voorbeeld. Beide met een blauw/groen celadon glazuur. Beide 20e eeuws of ouder.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Vaas 23,5 cm hoog en schotel is 16,5 cm doorsnede.
Conditie Vaas gaaf, schoteltje een haarlijn op de achterzijde.
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel